שאלות נפוצות

כן, נוכל לשכפל או לשחזר את כל סוגי המפתחות.

ברוב המקרים הזמן הצפוי הינו כ20 דקות לאחר ההגעה אל הלקוח. בדיוק הזמן המתאים לשתיית קפה.

למרות שאתה הנהג היחיד, מפתח חלופי הוא חשוב מאוד. במידה ואיבדת את המפתח היחיד שבבעלותך, אתה עלול לבזבז זמן רב בחיפושים אחריו ולשלם מחיר גבוה יותר בהזמנת חילוץ או שחזור המפתח. שכפול מפתח מקורי שברשותך הוא קל יותר וזול יותר.

אם ניתן אז יש להכין את המפתח המקורי שברשותכם. כדאי לדעת לומר את שם יצרן הרכב, הדגם ושנת הייצור. פרטים אלו יקצרו את התהליך של שכפול מפתחות ויאפשרו לכם לחזור לשגרה בזמן מהיר יותר.

השארו רגועים והתקשרו למספר 0504400994 ואנחנו נגיע עד אליכם עם הציוד המתאים בזמן הקצר ביותר שנוכל ונבצע שחזור מפתח לרכב.

שכפול מפתח לרכב מורכב הרבה יותר משכפול מפתח רגיל. מפתחות רכב מכילים בתוכם רכיבים אלקטרוניים ושבבים מיוחדים האחראים על אבטחת הרכב והתנעתו.
קיימים גם מפתחות חכמים בעלי שבבים מיוחדים המזוהים ע"י חיישני קירבה ברכב. מפתחות אלה לרוב מסובכים יותר לשכפול ולא מומלץ להישאר עם מפתח אחד אלא לשכפל מפתח נוסף, כיוון שבהיעדר מפתחות השחזור יהיה מורכב והרבה יותר יקר.
כדי לשכפל את המפתח בצורה הטובה ביותר יש לפנות למנעולן רכב מקצועי שמבצע את העבודה מספיק שנים ויודע מה הוא עושה.

שכפול מפתח לרכב הינו תהליך שדורש קידוד המפתח למחשב הרכב, התהליך נעשה באמצעות מחשב ותוכנה ייעודית ונעשה על ידי מנעולן רכב מוסמך. התעסקות עם מחשב הרכב מורכבת וחייבת להיעשות רק על ידי בעל מקצוע שעבר הכשרה, אדם שאינו מנוסה ובעל הכשרה מתאימה לסוג הרכב יכול לגרום לנזק שעלותו יכולה להגיע לאלפי שקלים במיוחד ברכבי פאר כמו מרצדס, במוו, אאודי, לקסוס, קאדילק, וולוו ורכבים נוספים. לכן בדקו לפני הזמנת מפתח חדש האם בעל המקצוע מנוסה ובעל הכשרה לגעת ברכב שלכם.

אל תתפתו למחיר הזול ביותר. הנחה על ידי אדם לא מקצועי תעלה בסופו של יום הרבה יותר יקר.

מחיר שכפול מפתח לרכב משתנה בין דגם לדגם ותלוי גם במורכבות הקידוד וסוג המפתח.

לקבלת הצעת מחיר מתאימה לכם אנא צרו איתנו קשר.

דילוג לתוכן