שכפול מפתח לרכב

איבדתם מפתח לרכב? הרכב ננעל עם המפתחות בפנים? זקוקים לשכפול מפתח לרכב? הגעתם למקום הנכון!

אנו מתמחים בשכפול מפתחות לרכב ושחזור מפתחות מכל הסוגים, כולל רכבי יוקרה.

כמו כן אנו מציעים מגוון רחב של פתרונות לרכב כמו תיקון מנעולי דלת וסוויצ'ים, טיפול במערכות הנעילה החשמלית ברכב, וכל זה במחירים שנוחים לכל כיס.

אנחנו זמינים ומוכנים להגיע אליכם בכל שעה ולכל בעיה שתהיה. כמנעולנים, משכפלים ומשחזרי מפתחות מובילים בתעשיה אנחנו מציעים מגוון רחב של שירותים.
אנחנו נוכל לסייע עם רוב סוגי הרכבים והדגמים השונים. למפתחות שלנו איכות גבוה ומוצרינו איכותיים במיוחד.אנחנו מציעים שירות מהיר, אמין ובמחירים תחרותיים.צור קשר עכשיו ואנחנו נגיע אליך.מחפש שכפול מפתחות או שחזור מפתחות לרכב? אנחנו נגיע עד אלייך! צור קשר עכשיו 0504400994

פריצת כל סוגי הרכבים

יש ברשותנו את הכלים המתקדמים ביותר לפריצת כלי רכב מכל הסוגים. הפריצה לרכב מתבצעת בעזרת כלי מיוחד שבהכנסתו למנעול הדלת מדמה את צורת המפתח בשונה מהשיטה המיושנת שבה משתמשים המנעולנים בכרית ומוט ברזל, מה שעלול לגרום נזק לרכב.

לא קיים רכב שאנו לא מסוגלים לפתוח בתוך דקות בודדות, אפילו דגמים גרמניים כגון פולקסווגן סקודה ואאודי בעלי נעילת דלתות בשיטת הוואקום.

אנו מתחייבים לפתוח את רכבך ללא גרימת נזק ובמהירות!

מקרים בהם יש צורך לפרוץ רכב

המפתח ננעל בתוך הרכב

המקרה הנפוץ ביותר שדורש פריצה לרכב הוא כאשר המפתח ננעל בתוך הרכב. קיימים כמה דגמים של רכבים שכעבור דקות בודדות הרכב נועל את הדלתות חשמלית. זהו מנגנון בטיחותי שקיים כדי למנוע מצב של השארת הרכב לא נעול.

אובדן מפתחות רכב

מקרה נוסף לא פחות נפוץ הוא אובדן מפתחות לרכב. בהיעדר מפתח תואם לרכב יצטרך מנעולן הרכב לפרוץ את הרכב ולבצע שחזור מפתח לרכב.

המפתח נשבר בדלת

עם הזמן המתכת שממנה מורכב המפתח נחלשת ומאבדת מחוזקה, מה שגורם לעיתים לסדקים במפתח.

במקרה כזה בו נשבר המפתח במנעול הדלת יש לחלץ את החלק השבור מהמנעול ולאחר מכן לבצע פריצה לרכב.

בעיה מכנית במנעול הדלת

קורה לפעמים שמצטבר לכלוך במנעול הדלת שגורם לתקיעה שלו. ברוב המקרים שימון המנעול ישחרר אותו ונוכל לפתוח את הדלת. במקרה שהמנעול לא מסתובב גם אחרי שימון, כנראה שקיימת בעיה בצילינדר עצמו או במנגנון הנעילה המכני של הדלת. מנעולן רכב יכול לאבחן את התקלה ולהחליף או לתקן את הרכיב התקול, זאת לאחר שביצע פריצה לרכב.

מצבר הרכב התרוקן

בדגמים מסויימים לא קיים מנעול דלת, מה שאומר שפתיחת הרכב מתבצעת רק על ידי השלט הרחוק. במקרה בו המצבר מרוקן מחשמל, המחשב והאנטנה האחראים לקבלת האות מהשלט הרחוק לא יקבלו אספקת חשמל ולא תתבצע פתיחה של הדלתות.

שוב נכנס לתמונה מנעולן הרכב שבעזרת כלים מיוחדים יפרוץ את הרכב ויניע אותו בעזרת כבלים/ ג'אמפר.

שכפול מפתח נוסף לרכב

אם אתה זקוק לשכפול מפתח רכב חדש, אנחנו יכולים לעזור. אנחנו מציעים שכפול מפתחות באיכות גבוהה לכל סוגי הרכבים. לרשותנו מאגר עצום של מפתחות עם בחירות עיצוביות שונות כולל הלוגו של יצרן הרכב וכל זה במחירים הוגנים.

ניתן מענה למקרה בו אתה תקוע עם רכבך וזקוק לחילוץ חירום או שמא אתה מחפש שכפול מפתח לרכב ברמה גבוהה לשימוש רב פעמי בעתיד.

אנחנו מבטיחים שיהיה לך מפתח ספייר כדי שתוכל להשאר על הכביש.

שכפול מפתחות חכמים לרכב

אם רכבכם מצוייד במערכת הנעה בכפתור או מפתח בעל חיישן קרבה אז אתם אולי תוהים איך מתכנתים אותו, לשמחתכם תגלו שברשותנו הציוד והמקצועיות לתכנת את המפתח למערכת הרכב שלכם. כמו כן, ניתן לשכפל מפתח זה כדי ליצור מפתח ספייר ולמנוע אובדן כספים בעתיד. יש ברשותנו את הציוד המתקדם ביותר בשוק וגם היכולת לשחזור מפתח חכם במקרה של אובדן כלל המפתחות.

החלפת כיסוי פלסטיק למפתח/שלט

אם מסיבה כלשהי המפתח שלכם נפגע, נשבר, התעקם, או פשוט נשחק במרוצת השנים – אנחנו מציעים החלפה באחד חדש במחירים הוגנים ובכך למנוע בעיות בעתיד.

החלפת סוללה בשלט

בין שירותינו תמצאו גם את האפשרות להחליף סוללה, החלפת הסוללה תעשה במהירות, במקצועיות ובמחירים נוחים, והכל במקום שאתם תבחרו!

דיאגרמת חלקים ואופן הפעולה

בשנות ה90 גניבת רכבים היוותה בעיה רצינית למשטרה, לחברות הביטוח ולבעלי הרכבים.

גנבים יכלו לגנוב רכבים תוך דקות ספורות.

לכן, רעיון חדש הושם, מפתחות המכילים רכיב בשם שבב אימובילייזר (טרנספונדר).

על מנת להתניע את הרכב תצטרכו שבב מקודד שנמצא בתוך המפתח.

על כל שבב כזה מוטבע קוד ייחודי שמזוהה על ידי מחשב הרכב בעזרת אנטנה שנמצאת מסביב לסוויץ.

כיום המפתחות מורכבים משלושה חלקים נפרדים שעובדים יחד:

1: הלהב הרגיל והקלאסי שכולנו מכירים, להב זה מכיל צורה ייחודית למנגנון שנמצא ברכבכם ובכך מהווה מנגנון הגנה ראשוני.

2: השבב שנמצא במפתח ומאפשר לרכבכם להניע באמצעות התאמת הקוד הפנימי ולקוד ברכב.

3: מערכת נעילה מרכזית הנקראת בי.סי.אמ (בודי קונטרול מודול) וזו משתנה ע"י יצרניות הרכב.

לנו היכולות והציוד לבצע שכפול מפתח לרכב מכל סוג. שנת הייצור, הדגם והיצרן של מכוניתכם יקבעו את סוג המפתח הנדרש, לכן רצוי שתמסרו לנו את הפרטים הרלוונטיים.

שאלות נפוצות בנושא שכפול מפתח לרכב

ש: יש לי כפתור הנעה ברכב, אתם יכולים לשכפל או לשחזר לי את המפתח?

כן, נוכל לשכפל או לשחזר את כל סוגי המפתחות.

ש: כמה זמן לוקח להכין מפתח חלופי?

ברוב המקרים הזמן הצפוי הינו כ20 דקות לאחר ההגעה אל הלקוח. בדיוק הזמן המתאים לשתיית קפה.

ש: אני הנהג היחיד, אני באמת צריך מפתח חלופי?

למרות שאתה הנהג היחיד, מפתח חלופי הוא חשוב מאוד. במידה ואיבדת את המפתח היחיד שבבעלותך, אתה עלול לבזבז זמן רב בחיפושים אחריו ולשלם מחיר גבוה יותר בהזמנת חילוץ או שחזור המפתח. שכפול מפתח מקורי שברשותך הוא קל יותר וזול יותר.

ש: מה צריך להכין איתי כשמשכפלים לי את המפתח?

אם ניתן אז יש להכין את המפתח המקורי שברשותכם. כדאי לדעת לומר את שם יצרן הרכב, הדגם ושנת הייצור. פרטים אלו יקצרו את התהליך של שכפול מפתחות ויאפשרו לכם לחזור לשגרה בזמן מהיר יותר.

ש: מה אם איבדתי את המפתח?

השארו רגועים והתקשרו למספר 0504400994 ואנחנו נגיע עד אליכם עם הציוד המתאים בזמן הקצר ביותר שנוכל ונבצע שחזור מפתח לרכב.

ש: מדוע חשוב לשכפל את המפתח לרכב במקום מקצועי?
שכפול מפתח לרכב מורכב הרבה יותר משכפול מפתח רגיל. מפתחות רכב מכילים בתוכם רכיבים אלקטרוניים ושבבים מיוחדים האחראים על אבטחת הרכב והתנעתו.
קיימים גם מפתחות חכמים בעלי שבבים מיוחדים המזוהים ע"י חיישני קירבה ברכב. מפתחות אלה לרוב מסובכים יותר לשכפול ולא מומלץ להישאר עם מפתח אחד אלא לשכפל מפתח נוסף, כיוון שבהיעדר מפתחות השחזור יהיה מורכב והרבה יותר יקר.
כדי לשכפל את המפתח בצורה הטובה ביותר יש לפנות למנעולן רכב מקצועי שמבצע את העבודה מספיק שנים ויודע מה הוא עושה.
יושרה ואמינות במקום הראשון: בעיקר בשכפול מפתח לרכב
עבור אנשים רבים הרעיון עצמו אולי נשמע כפעולה פשוטה: לקחת את מפתח הרכב, לגשת אל כל משכפל מפתחות וליצור העתק חדש של המפתח לרכב שברשותם. למעשה, רבים אינם מודעים לכך שנושא שכפול מפתחות לרכב, הוא נושא ״פרוץ״ ושיש לשכפל מפתח רק אצל מנעולן מקצועי המתמחה בתחום.

בנוסף חשוב מאד להקפיד לא לשכפל אצל כל מי שעוסק בכך. שכפול מפתח אצל אדם לא מקצועי, יגרום נזק כספי גדול. מפתח משוכפל שאינו מתאים לרכב יכול לגרום נזק לצילינדר ולגרום לאימובילייזר של הרכב לזהות שהמפתח אינו נושא את השבב האלקטרוני (צ׳יפ) המסתנכרן עם מחשב המכונית, מה שימנע את התנעת המכונית, ואף יגרום לנעילת האימבולייזר והשבתת הרכב.

אמנם למצוא מנעולן רכב שישכפל את המפתח שלכם לא תהיה לכם בעיה אך חשוב למצוא את המנעולן הנכון. ישנם מוסכים ומנעולנים רבים שלא פועלים עם רישיון ולמעשה מפתים אנשים להגיע לשכפל בעזרת הצעה של מחירים נמוכים, שנובעים מחוסר מקצועיות או חוסר ברישיון. מדוע זה מסוכן כלפיכם? חשוב לזכור שזהו מפתח שפותח את הרכב ומפה הצרות יכולות להגיע בצרורות. לא תרצו שתבנית המפתח שלכם תגיע לידיים הלא נכונות, בוודאי לא לאותם אנשים שיכולים לשכפל את המפתח או לפרוץ לרכב מתי שירצו. האמינות אמורה להיות במקום הראשון בכל עניין שקשור למפתחות.

איך מאתרים את מפתח הרכב?

חזרתם מהעבודה, הנחתם את המפתחות על השולחן אבל אתם לא מוצאים אותם, איך תמצאו את מפתחות הרכב?

1. איבדתי את המפתח לרכב, איך אני מאתר אותו?

כמעט לכל אחד זה קרה. ברגע הכי לחוץ דווקא אז המפתח נעלם מה ניתן לעשות? קיימות מספר שיטות לאיתור שלטים או מפתחות רכבים.

נסו לשחזר את סדר הפעולות, מה לבשתם מעיל ג'קט, מכנס חפשו את המפתחות בכיסים, האם לקחתם תיק? איזה תיק? חפשו בתיק, היכן ישבתם ספה כורסא.

לפעמים תוך כדי עייפות אנו עושים דברים לא מקובלים יתכן ונכנסתם לישון עם המפתח ותמצאו אותו במיטה, חפשו גם מתחת יכול להיות שתמצאו אותו מונח שם.

2. איתור מפתחות הרכב למי שיש זמזם

במידה והמפתח לא אבד ותרצו להימנע מחיפושים מיותרים קיימים פתרונות מעולים המאפשרים איתור בקלות, אחד הפתרונות הוא זמזם פשוט עם שלט רחוק, הזמזם מחובר למחזיק המפתחות השלט נשאר במגירה קבועה במקרה של איבוד המפתח בבית ניתן ללחוץ על השלט ובאמצעות הזמזם ניתן לאתר את המפתח.

איתור מפתח בעזרת מכשיר ג'י פי אס

פתרון מעולה וקל הוא מכשיר ג'י פי אס מיניאטורי, חיישן המתחבר לתוכנה בנייד המאפשרת איתור המפתח בשטח הבית.

קיים גם מכשיר הנקרא איירטאג מתוצרת אפל, בעזרתו ניתן למצוא את המפתח בכל מקום בעולם בעזרת אפליקציה שמראה בדיוק את מיקום המפתח.

אלו הם חלק מהפתרונות המתקדמים לאיתור מפתח רכב שאבד אך אם איבדתם ניתן לשכפל מפתח רכב חלופי גם ללא מפתח על ידי מנעולן רכב מקצועי.

3. מה צריך לדעת לפני שעושים שכפול מפתח לרכב?

שכפול מפתח לרכב הינו תהליך שדורש קידוד המפתח למחשב הרכב, התהליך נעשה באמצעות מחשב ותוכנה ייעודית ונעשה על ידי מנעולן רכב מוסמך. התעסקות עם מחשב הרכב מורכבת וחייבת להיעשות רק על ידי בעל מקצוע שעבר הכשרה, אדם שאינו מנוסה ובעל הכשרה מתאימה לסוג הרכב יכול לגרום לנזק שעלותו יכולה להגיע לאלפי שקלים במיוחד ברכבי פאר כמו מרצדס, במוו, אאודי, לקסוס, קאדילק, וולוו ורכבים נוספים. לכן בדקו לפני הזמנת מפתח חדש האם בעל המקצוע מנוסה ובעל הכשרה לגעת ברכב שלכם.

אל תתפתו למחיר הזול ביותר. הנחה על ידי אדם לא מקצועי תעלה בסופו של יום הרבה יותר יקר.

כמה עולה לשכפל מפתח לרכב?

מחיר שכפול מפתח לרכב משתנה בין דגם לדגם ותלוי גם במורכבות הקידוד וסוג המפתח.

להלן מחירון שכפול מפתח לרכב:

  • שכפול מפתח לרכב בכל אזור הדרום
  • זמינים 24/7 לבצע שכפול מפתח לרכב
  • הגעה עד בית הלקוח
  • שכפול מפתח לרכב במחיר הזול במדינה
  • שימוש בחומרי גלם איכותיים
  • אחריות שנה על שכפול מפתח לרכב לכל סוגי המפתחות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן