ש

מנעולן רכב בקרית גת

מנעולן רכב בקרית גת

אין דבר גרוע יותר מלהיות נעולים מחוץ לרכב שלכם. בין אם הרכב שלכם ננעל עם המפתחות בפנים, או מסיבה אחרת אינכם יכולים לגשת לרכב שלכם, מנעולן רכב בקרית גת יוכל לעזור לכם לפתוח את הרכב שלכם.

מנעולני רכב לא רק פותחים רכבים נעולים, הם גם יכולים ליצור מפתחות חדשים, לחלץ מפתחות שבורים ממנעולים, ואפילו יכולים להחליף את המנעולים בדלתות המכונית שלכם וגם מערכות הצתה שלמות (סוויצ'ים).

בענף שהפך יותר ויותר מורכב עם השנים עקב ההתקדמות הטכנולוגית בייצור מכוניות ומערכות אבטחה, מנעולני רכב מחזיקים במונופול על כל מה שקשור למפתחות רכב ואבטחת רכב. ועכשיו נדון במה שמנעולן רכב בקרית גת יכול לעשות, וכמה מהשירותים המיוחדים שהוא מציע.

מה עושה מנעולן רכב בקרית גת?

בעוד שמנעולנים למגורים מייצרים מפתחות ופותחים דלתות בבית, ומנעולנים מסחריים עושים את אותו הדבר עבור משרדים ומבני תעשייה, מנעולני רכב מתמחים בעיקר בפתיחת רכבים ובהחלפת מפתחות לרכב.

חלק ממנעולני הרכב מציעים גם שירותים בחנות, כאשר תרצו לשכפל מפתח לרכב או לתקן בעיה קשורה (שהיא יקרה הרבה יותר בסוכנות), בנוסף לשירותים ניידים. שירותים ניידים הם המקום שבו טמונה ההתמחות העיקרית של מנעולני רכב – שם הם מציעים עזרה לאלה שנתקעו בחניון של הביג בחצות או נעולים בתחנת דלק באמצע המדבר.

3 דברים שמנעולן רכב בקרית גת יכול לעשות

השירות העיקרי שמנעולני רכב בקרית גת מציעים הוא פריצת רכב. הם יכולים גם לחלץ מפתחות שבורים, לשכפל או להחליף מפתחות, ובמצבים מסוימים – הם יכולים למעשה להחליף מנעולים שלמים וסוויצ\'ים. בואו נתחיל עם פריצת רכב.

פריצת רכב

איך מנעולן רכב בקרית גת פותח את הרכב שלכם ללא מפתח? ישנן מספר אסטרטגיות שבהן משתמש מנעולן רכב לפריצת רכבים, כולן משתנות בהתאם לסוג הרכב ואיזה סוג מערכת נעילה יש לרכב.

האסטרטגיה הנפוצה ביותר היא פתיחה בעזרת מוט ברזל. המנעולן לוקח כרית מיוחדת ומכניס אותה ברווח שבין החלק העליון של הדלת לרכב. לאחר מכן הוא מנפח את הכרית שבעצם מרחיבה את הרווח עד שנוצר מספיק כדי להכניס מוט מיוחד או חוט עם לולאה. לאחר מכן המנעולן ינווט את המוט או החוט לכפתור הנעילה המרכזית או לידית הפתיחה ובכך ישחרר את נעילת הרכב. שיטה זו לא מומלצת כיוון שהיא עלולה לגרום לנזק למבנה הרכב ולצבע.

האסטרטגיה השניה והמקצועית יותר היא פתיחת הרכב ע"י "דגדוג" של מנעול הדלת ברכב בעזרת כלי מיוחד. הכלי מוכנס לתוך המנעול ובעזרת ידית מיוחדת מוריד ומעלה את הפינים במנעול עד שהם מתיישרים בקו אחד ואפשר לסובב את המנעול. שיטה זו היא המהירה ביותר ולא גורמת נזק לרכב.  

חילוץ מפתחות שבורים

מפתחות רכב יכולים להישבר עקב בלאי טבעי או שימוש בכח.  למרות שבדרך כלל זו לא אשמתכם כאשר מפתח נשבר במנעול, זה יכול להיות מאוד קשה להסירו וזה מובן. 

כאשר מפתח נשבר בדלת או בסוויץ\', חלק ממנו חשוף כך שניתן לשלוף אותו. מנעולני רכב משתמשים בערכת כלי חילוץ מפתחות כדי לתפוס ולהסיר את המפתח השבור.

אחד מהכלים בערכה הוא חוט ברזל מחוספס בצורה כזו שיוכל למשוך את המפתח החוצה. כלי נוסף הוא פינצטה מיוחדת שמשמשת להוצאת המפתח ברגע שהוא הגיע לקצה המנעול.

אם המפתח נשבר בסוויץ, לא מומלץ לנסות לחלץ אותו בעצמכם. אם משהו משתבש בתהליך החילוץ, זה יכול לגרום נזק לרכב ובעקבות כך לעלות הרבה יותר מאשר חילוץ מפתח.

שכפול או החלפת מפתחות

ישנם שני סוגים של מפתחות לרכב איתם עובדים מנעולני רכב. הסוג הראשון הוא המפתח הפשוט שלא מחובר אליו שום רכיב אלקטרוני. אלה די פשוטים לשכפול ואינם שונים כל כך משכפול מפתח בית.

השכפול הופך להיות קצת יותר מסובך כשמדובר במפתח עם רכיבים אלקטרונים. רבים מהמפתחות הללו הם גם מפתחות משדרים – כלומר יש להם שבב שמתוכנת באופן ייחודי לאותו רכב.

בלי שהאנטנה בסוויץ\' תקרא את הקוד שתוכנת בשבב, הרכב לא יתניע. אתם יכולים לבקש ממנעולן רכב בקרית גת לשכפל רק את חלק המפתח בלי השלט, אך לא בכל הדגמים ניתן לשכפל רק את השלט לחוד.

האם מנעולן רכב בקרית גת יכול לקודד מפתח לרכב?

למנעולני רכב מיומנים יש כעת את היכולת לתכנת מחדש מפתח עם שבב – או ליצור מפתח שבב חדש לגמרי – כך שתוכלו להיכנס לרכב שלכם או כדי שיהיה לכם מפתח נוסף.

גם סוכנויות רכב עושות זאת, אבל מחיר שכפול מפתח שבב בסוכנות יכול להגיע פי 2 ואפילו יותר. מנעולני רכב הם בדרך כלל הרבה יותר זולים מהסוכנות וגם מבצעים את השכפול או השחזור באותו יום ובמהירות.

כיום, הולך וגדל מספר המפתחות משולבי שלט בעלי טכנולוגיה שלא מאפשרת לרכב להינעל כשהמפתח בפנים. אבל, בלי קשר לזה שהופך את החיים לקצת יותר קלים, עדיין טוב לשכפל מפתח נוסף – מי יודע מה יכול לקרות למפתח הרכב היחיד שלכם?

האם מנעולן רכב בקרית גת יכול לתקן סוויץ' לרכב?

מנעולני רכב בקרית גת יכולים בהחלט לתקן ולהחליף סוויצ\'ים לרכב. בדרך כלל, אם יש בעיה בסוויץ\', זה הצילינדר שמכניסים אליו את המפתח. פעמים אחרות, עם בעיות מורכבות יותר, המנעולן מסוגל לבצע החלפת מנגנון הצתה שלם – סוויץ\', חיווט והכל.

חשוב לציין כי מנעולן הרכב לא תמיד יוכל לעשות זאת כשהוא מגיע לרכב שלכם. הסוויצ\'ים לרכב הם ספציפים למותג ולדגם, כך שייתכן שהוא יצטרך להזמין חלקים ולהשלים זאת במועד מאוחר יותר. אבל, אמורה להיות לו מספיק מומחיות כדי לבצע תיקון זמני שתוכלו לפחות להגיע הביתה.

האם מנעולן רכב יכול לתקן מנעולים בדלתות רכב?
מנעולנים מסוגלים להחליף מנעולי דלתות ותאי מטען. לפעמים מנעולים פשוט נשחקים, ואם מתעוררות בעיות במנעול, האפשרות לקבל תחליף למנעול בדלת הרכב יכולה להיות מאוד מועילה.

כמה עולים שירותי מנעולן רכב בקרית גת?

כמו במקרה של כמעט כל דבר, המחירים של שירותי מנעולנות רכב יכולים להשתנות באופן משמעותי על פי מיקום, זמן וקושי. להלן רשימה של טווח המחירים הממוצע ממנעולני רכב ברחבי הארץ.

 • עלות ביקור מנעולן רכב 150₪
 • שכפול מפתח פשוט לרכב, כולל קידוד 150-300₪
 • שכפול מפתח קפיצי שכולל שלט לרכב 300-600₪
 • שכפול מפתח חכם לרכב 350-1500₪
 • שחזור מפתח פשוט ללא שלט 400-800₪
 • שחזור מפתח קפיצי עם שלט 500-1000₪
 • שחזור מפתח חכם לרכב 650-2200₪
 • פריצה לרכב פשוט 200-300₪
 • פריצה לרכב יוקרה 400-600₪
 • תיקון סוויץ\' לרכב 450-1000₪
 • החלפת סוויץ\' לרכב 600-1200₪
 • החלפת כיסוי למפתח רכב 100-250₪

האם כדאי להיות מנעולן רכב בקרית גת?

האם קשה ללמוד מנעולנות רכב? בין אם אתם מעוניינים להפוך לכאלה בעצמכם, או סתם רוצים לחסוך קצת כסף בפעם הבאה שאתם או חבר נתקעים בלי מפתח או בבעיה אחרת, מנעולנות רכב היא לא כל כך קשה ללמוד, בתנאי שיש לכם גישה למשאבים הנכונים.

ישנם משאבים מקוונים רבים והדרכות בתשלום שתוכלו להשתמש בהם כדי ללמוד מנעולנות רכב. עם השירותים המתקדמים יותר כמו תכנות מחדש של רכב ללא מפתח, זה כמובן כרוך בהכשרה מיוחדת יותר שייקח יותר זמן להיות מוכשרים בה מאשר שכפול מפתח בסיסי.

תצטרכו גם את הכלים הנכונים: כמו מחשבי קידוד, ערכת חילוץ מפתחות, מלאי מפתחות ושלטים, מכונות חיתוך וכדומה.

אם אתם רוצים להפוך למנעולני רכב רשמיים, חברות מנעולנות יספקו את כל ההכשרה והכלים הדרושים כדי שתוכלו להתחיל לטפל ברכבים ובעיות נעילה במהירות וביעילות.

 

עוד שאלות נפוצות בנושא מנעולן רכב בקרית גת

 
יש לי כפתור הנעה ברכב, אתם יכולים לשכפל או לשחזר לי את המפתח?

כן, נוכל לשכפל או לשחזר את כל סוגי המפתחות.

 
כמה זמן לוקח להכין מפתח חלופי?

ברוב המקרים הזמן הצפוי הינו כ20 דקות לאחר ההגעה אל הלקוח. בדיוק הזמן המתאים לשתיית קפה.

 
אני הנהג היחיד, אני באמת צריך מפתח חלופי?

למרות שאתה הנהג היחיד, מפתח חלופי הוא חשוב מאוד. במידה ואיבדת את המפתח היחיד שבבעלותך, אתה עלול לבזבז זמן רב בחיפושים אחריו ולשלם מחיר גבוה יותר בהזמנת חילוץ או שחזור המפתח. שכפול מפתח מקורי שברשותך הוא קל יותר וזול יותר.

 
מה צריך להכין איתי כשמשכפלים לי את המפתח?

אם ניתן אז יש להכין את המפתח המקורי שברשותכם. כדאי לדעת לומר את שם יצרן הרכב, הדגם ושנת הייצור. פרטים אלו יקצרו את התהליך של שכפול מפתחות ויאפשרו לכם לחזור לשגרה בזמן מהיר יותר.

 
מה אם איבדתי את המפתח?

השארו רגועים והתקשרו למספר 0504400994 ואנחנו נגיע עד אליכם עם הציוד המתאים בזמן הקצר ביותר שנוכל ונבצע שחזור מפתח לרכב.

 

איך אנחנו יכולים לעזור אם אתם זקוקים לעזרה ממנעולן רכב בקרית גת?

אם אתם זקוקים לסיוע הטוב ביותר בצד הדרך ומחפשים מנעולן רכב אמין, מיומן והגון אנחנו מציעים לשמור את פרטי הקשר שלנו. ניתן ליצור עימנו קשר באמצעות מספר הטלפון 0504400994, בפייסבוק ובאינסטגרם. כמו כן ניתן להשאיר הודעה באתר וגם לקבל הצעת מחיר.     

אנחנו מנעולני רכב מוסמכים והעסק שלנו מאושר ע"י משטרת ישראל, כך שאין לכם מה לדאוג בכל הנוגע בהזמנת מנעולן רכב גם בשעות הקטנות של הלילה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן