שכפול מפתח יונדאי

טיפים לשכפול מפתח לרכב

טיפים לשכפול מפתח לרכב

מתי כדאי לשכפל מפתחות לרכב?

רוב האנשים נזכרים לשכפל מפתח לרכב רק לאחר שאיבדו או שנגנב להם המפתח לרכב. או כשרוצים מפתח נוסף לבטחון. לא חשוב מה הן הנסיבות, תמיד כדאי שיהיה לכם מפתח רזרבי בצד. אחת הסיבות היא במידה ואין מפתח נוסף, ותרצו לשכפל את מפתחות הרכב לא תוכלו ותאלצו לבצע שחזור מפתח לרכב, שהוא מסובך ויקר בהרבה (שחזור מפתחות יכול לעלות פי 3 משכפול מפתחות לרכב!). כדי למנוע מצב זה , הזמינו מנעולן רכב שישכפל לכם מפתח נוסף.

הדרך ל שכפול שלט לרכב – בחלק מהדגמים ניתן להעתיק את השלט אחד מול השני. הנתונים מהשלט הישן עוברים לשלט החדש כך שנוצרים שני שלטים זהים לחלוטין מבחינת הקידוד הפנימי שלהם. בדגמים חדישים יותר המנעולן יבצע את הקידוד דרך מחשב הרכב.

טווח המחירים עבור שכפול מפתחות לרכב מתחיל ב-150 ₪ עד למעל 900 ₪. המחיר תלוי במספר גורמים, סוג הרכב, סוג השלט, סוג הצ\'יפ ומיקום השכפול. בדרך כלל שכפול מפתחות לרכב יהיה זול יותר בחנות מאשר בשטח כשהמנעולן מגיע עד הרכב והמחיר יהיה יקר בכ-50 ₪ לפחות.

שכפול מפתחות רכב, מפתח פשוט עם אימובילייזר (ללא שלט) יעלה כ- 150-300 ₪ בחנות.
שכפול מפתח עם שלט מתחיל ב- 300 ₪ ועד למעל 900 ₪. אפשרות להוזיל עלויות בכך שתוכלו לבקש לשכפל את המפתח ללא השלט. בצורה המקורית, השלט יכול להיות בגוף אחד יחד עם המפתח, או בשני גופים נפרדים.

טיפ נוסף: שחזור מפתחות לרכב באישור המשטרה

בחירת מנעולן רכב המתמחה בשחזור מפתחות זו משימה לא פשוטה, במיוחד כאשר מדובר בנושא רגיש כמו הרכב שלכם אותו לא הייתם רוצים להעמיד בפני סכנת פריצה או גנבה. לכן אין זה מספיק לבחור במנעולן רכב מיומן אשר לו וותק בתחום אלא שיש לוודא שאכן מחזיק באישור מן המשטרה.

קיימים כמה סוגי מפתחות רכב וכל אחד דורש פעולת שכפול שונות:

מפתח ברזל פשוט ללא קידוד (בלי צ'יפ). מפתחות אלה היו בשימוש עד אמצע שנות התשעים, אז החלו יצרני הרכב ליצור מפתחות מקודדים אשר תקשרו עם מחשב הרכב או האימובילייזר לצורך התנעת הרכב. שכפול מפתח כזה הוא שכפול מכני פשוט.
מפתח מקודד – מפתחות אלה כוללים רכיב אלקטרוני (צ'יפ) המתקשר עם מחשב הרכב או האימובילייזר באמצעות אות הנקלט ע"י אנטנה הממוקמת בסוויצ\'. כאשר מפתח מתפרק או מתבלה יש צורך לשכפל מפתח חלופי ולקודד אותו כך שיניע את הרכב. במקרה של גניבת או אובדן מפתח מקודד, חשוב לבטל את המפתח הגנוב כך שלא יוכל לשמש להתנעת הרכב. פעולה זו, בדומה לקידוד מפתחות לרכב, מבוצעת אצל מנעולן רכב מוסמך והיא חלק משכפול מפתחות לרכב.
מפתחות משולבי שלט – בהם קיים שלט נוחות המובנה בגוף המפתח. בעת שכפול מפתח רכב משולב שלט יש לבצע שכפול מכאני של החלק המתכתי, שכפול של הצ\'יפ וקידוד של שלט הנוחות.
מפתחות חכמים הם הדור האחרון והמתקדם ביותר של המפתחות לרכב. אולם לעיתים המפתח חכם לרכב מפסיק לעבוד ויש לקודד מפתח חלופי. בעיות נוספות עם מפתחות חכמים לרכב הן סוללה שמתרוקנת. במקרה שכזה החלפת הסוללה תחזיר את המפתח לחיים.

להזמנת מנעולן רכב לביצוע שכפול או שחזור מפתח לרכב התקשרו למספר 0504400994 או לחצו על צור קשר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן